Warsztaty dla dzieci

Zapraszamy Waszych podopiecznych do pierwszego w Polsce kosmicznego parku rozrywki.

W AirSpace dzieci spędzą czas na zabawie, połączonej ze zdobywaniem wiedzy o wszechświecie. Stworzyliśmy obiekt, który sprawia, że kosmos jest na wyciągnięcie rąk.

Planet
Planet
AirSpace to 1500 m2 które udostępniliśmy małym astronautom, gdzie w wielkim dmuchanym parku, dzieci mają do dyspozycji kosmiczne skocznie i zjeżdżalnie, tory przeszkód, galaktyczną trampolinę, rakiety wspinaczkowe, elektroniczną strzelnicę i wiele innych atrakcji. Pod czujnym okiem animatora łączymy świetną zabawę z warsztatami, podczas których dzieci, poprzez zabawy manualne, wykorzystując pomoce dydaktyczne, uzyskają niesamowitą porcję wiedzy kosmicznej. To czas spędzony w świecie zabawy i nauki, spędzone na rozwijaniu sprawności, umiejętności i zainteresowań. Każde dziecko uzyska licencję astronauty i odbędzie podróż, odkrywając krańce naszej galaktyki.
Warsztaty
Warsztaty

Harmonogram przykładowych warsztatów

 1. Część zabawowa:
  1. zabawa kreowana przez animatora, w tym elementy rozwijające sprawność, spryt, szybkość i motywujące do zdrowej rywalizacji
  2. samodzielna zabawa na całym obiekcie dostępnym dla dzieci
 2. Część edukacyjna:
  1. wybrana historia kosmiczna – misja na marsa, lot na księżyc, układ słoneczny, szkolenie astronautów, podróż kosmiczna. Przedstawiona w sposób dostosowany do wieku dzieci, zarówno treścią, formą przekazu, jak i długością.
  2. warsztaty manualne – budowa i kolorowanie wielkiej tekturowej rakiety
 3. Przerwa na wodę i przekąski
 4. Wręczenie dyplomów potwierdzających uzyskanie licencji astronauty
Zainteresowała cię nasza oferta?

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo przygotowaliśmy dokumenty, które obowiązują w Airspace

Zobacz regulamin Pobierz zgodę rodzica
Planet